Tejpování

MTC - Medical Taping Concept

Zahrnuje medicínské tejpování, cross-link, lymf-, meridián a akupunkturní tejping, jako jednotlivé nebo kombinované terapie.

Pro Evropu byla vyvinuta KIRA- sports tape, která je použitelná rychle, pružně a bezproblémově. Díky speciálnímu druhu tejpu lze dosáhnout stimulujícího účinku v oblasti svalů, kloubů, lymfatického a nervového systému. Elastický materiál je nositelný několik dnů bez negativních účinků na kůži.

Díky redukci tlaku v postižených tkáních ošetřuje Medical Taping Concept městnání lymfy, kdy dochází k urychlení lymfatického toku a rychlé regeneraci.

Díky dráždění mechanoreceptorů v kůži je aktivován systém tlumení bolesti.

Díky stimulování proprioreceptorů v našich kloubech je dosaženo plného rozsahu pohybu.INDIKACE (doporučeno) - Medical Taping Concept

Tenisový loket, golfový loket, syndrom karpálního tunelu, impingement syndrom (syndrom rotátorové manžety), syndrom zmrzlého ramene, bolesti hlavy, migréna, tinitus (hučení v uších), bolesti páteře, artrózy, bolesti šlach, distorze-úrazy, svalová onemocnění, lymfatické otoky, hallux valgus, poranění menisku, inkontinence, menstruační bolesti, chrápání, osteoporóza, popáleniny, řezné rány, jizvy, astma a další.

Rychlý kontakt

Pavel Slováček

Pavel Slováček

Nový Jičín

Msgr. Šrámka 11,

Nový Jičín

Tel: 605 435 847

slovi@centrum.cz

Valašské Meziříčí

Zašovská 784

Valašské Meziříčí

Tel: 704 205 544

valmezmasaze@seznam.cz

Více ...